Ексклюзивний дистриб'ютор в Україні представляє Luxury Hair Pro created by Green Light

Re-Co

Реконструююча маска RE-CO

Рейтинг: 0/5 - 0 голосов
  • Опис
  • Доставка і оплата
  • Відгуки

Реконструююча маска – спеціальний продукт для реконструкції і пожвавлення сухого і ламкого, тонкого і пошкодженого волосся, що втратило гнучкість, енергію і блиск.

Вона має багату та насичену текстуру, при цьому легко поглинається і не обтяжує волосся. Результативно і виразно відновлює пошкоджене та ламке волосся, надаючи  йому нове життя та здоровий вигляд.

Збагачена цукрами, амінокислотами, вітамінами, оліями та рослинними екстрактами, які в синергії живлять і зволожують волосся, надаючи йому чудову м'якість та шовковистість. Маска благотворно діє на пошкоджене, сухе, тонке та ослаблене волосся, прибирає схильність волосся до січення та запобігає його появі. Продукт є частиною системи реконструкції волосся та працює в синергії з іншими продуктами системи RE-CO.

 

Продукт не містить: SLES/SLS, парабени, формальдегіди, вазелін, пропілен гліколь, спирти, силікони, BHT, BHA, DEA/MEA.

 

Спосіб застосування:

Маска – це другий чи третій крок в процедурі реконструкції волосся. Подробиці того, в якому випадку, як і яким кроком у сервісі застосовується маска – в описах наборів для реконструкції волосся Re-Co, які розроблені експертами з урахуванням конкретних проблем та завдань.

У будь-якому випадку слід дотримуватися таких простих правил:

  • Нанесіть адекватну кількість маски на вологе волосся, після миття реконструюючим шампунем RE-CO або після нанесення спеціального активатора RE-CO, по всій довжині.
  • Залишіть на 15-20 хвилин і змийте теплою водою. Видаліть залишки вологи рушником.
  • Приступіть до наступного призначеного кроку сервісу реконструкції волосся RE-CO.
Instagram

@green_light_ukraine